facebook-iconlinkedin-icontwitter-iconyoutube-icon

Bakies hou jaarliks 'n baie suksesvolle Gholfdag. Elke jaar skryf hulle 'n "Seleb vierbal" in wat deur 'n maatskappy borg word. Ons het al die manne van die Bloubulspan gehad en ook manne soos Frans Parsons (oud Bloubul speler en eienaar van Idealcar), Altus Theart (beter bekend as Fafa), Wimpie Botha (omroeper by Radio Bosveldsterio) en Jakkie Louw (wat saam met sy 3 pikkewyne gespeel het. 17 Augustus 2018 was weer 'n suksesvolle Gholfdag en vat ons dit die keer een stappie verder deur by een van die putjies die spelers vinnig 'n nek massering te gee vir daardie stres omdat die balle nie sink nie! Dankie aan  Nail & Beauty House vir die lekker bederf. Baie dankie aan almal wat deel van die suksesvolle dag was.   

DSC 0170 DSC 1623      IMG 20180817 WA0026       IMG 6757


  1. NUUT
  2. KOLLIG
  3. POPULER
GR.1 SE EERSTE DAG 2020
Gr 1 eerste dagDie opgewondenheid ken geen perke nie! Hulle slaap niks die vorige aand nie en daag by die skool op saam met al hulle geliefdes! Dis 'n voorreg om 'n Bakie te wees!
ADVERTERING OPSIES
beter besteDaar is geleentheid vir besighede om hulle produk by ons skool te bemark. Kliek op die skakel om die opsies te sien vir 2020.
BUITE AKTIWITEITE WAT BY SKOOL AANGEBIED WORD
A Wiskunde klasse Al die aktiwiteite word buitemuurs aangebied by Laerskool Bakenkop en word 'n maandelikse fooi daarvoor gevra. Kontak die persoon direk vir enige navrae.
GR R PUTT PUTT BAAN
IMG 5939Daar is nie nog so 'n cool plek om by te wees soos by Gr R in Bakieland nie! Ons het ook in Junie 2015 ons eie putt putt baan vir die Gr R leerders gebou! Dit bevorder natuurlik groot en klein...
Lees verder...
GESINSAKTIWITEITE
ma dogter potGroot sukses word behaal met ouer en kind aktiwiteite. Aandag word geskenk aan Pa en Seun verhouding wat deurlopend geoefen word deur aktiwiteite wat saam deur Pa en seun voltooi word. Op hierdie...
Lees verder...
HULLE IS HIER
PhotoCollage 20190703 152622355Bakies het sy eie 2 gelukbringers…Die Blitzi's. Blitzi is van die planeet Bakelonia. 'n Blitzi is nie 'n seuntjie of 'n dogtertjie nie maar sommer net 'n Besige Bakie Blitzi. Die Blitzi's is orals...
Lees verder...
PERSONEEL 2020
Laerskool Bakenkop is baie trots op hulle bekwame en opgeleide personeel op alle terreine. Hulle doen hulle werk met passie, trots en ywer! Elke leerder is vir hulle spesiaal. Kliek hier vir die...
Lees verder...
SKOOLGELDE EN BANKBESONDERHEDE
Die skool en naskoolgeld vir 2020 was vasgestel op die Algemene Ouervergadering van 16 Oktober 2019. Druk hier om die skoolfooie en naskoolgelde vir 2020 te sien. Die bankbesonderhede is soos...
Lees verder...
GR 7 KERKDIENS 2018
Download Name Play Track 1